Program

Parcul Rozelor

Vineri, 14 iulie 2023

17:30 - 19:30 Predare ROBE către absolvenți - Graduation Corner (vezi poziționarea lui pe hartă)
18:00 - 19:00 Acces absolvenți în parc
18:00 - 19:00 Acces Beauty Corner ( avem oglinzi și agrafe)
18:00 - 20:00 Acces părinți și invitați în parc
19:00 - 20:00 Photo Shooting la Photo Booths
19:00 - 20:00 Photo Shooting la 360 Video Booths
19:00 - 20:00 Photo Shooting cu părinții și invitații la Photo Corner VIP
20:00 Începe Festivitatea de absolvire
21:45 Se aruncă tocile, show de confetti și foc de artificii
22:00 - 23:00 Preluare ROBE de la absolvenți la Graduation Corner (vezi poziționarea lui pe hartă)

Harta

Ghid Absolvent

Strigarea Catalogului

Pasul 1

– Studenții vor urca pe scenă prin partea stângă (cum privești spre scenă)

Pasul 2

– Studenții părăsesc scena prin partea dreaptă (cum privești spre scenă)

Pasul 3

– Imediat după coborârea de pe scenă, studenții se vor opri la Photo Corner, amenajat în proximitatea scenei
**aici, aveți ocazia de a poza în ținuta completă de absolvent, prezentând și Certificatul de absolvire primit

Pasul 4

– După realizarea fotografiei de la Photo Corner, fiecare absolvent se va întoarce pe scaunul care îi este atribuit

Aranjare Scaune

NOTĂ - Numărul din listă coincide cu numărul de pe scaun.

CEPA

1Botoaga Irina Georgiana
2Boțoagă Raluca
3Budica Maria-Cristina
4Călugăroiu Florina Gabriela
5Cobianu Corina
6furdui bianca
7Ilieș Anamaria
8Iordache Malina Valentina
9Ivanescu Amalia
10Mitrescu Andreea
11Muresan Ana-Maria
12Paraschivu Ionel-Constantin
13Pîrvulescu Iuliana-Adriana
14Scirlea Cristina-Alexandra
15Tarhat Ana Maria
16Vacarescu Alina Madalina
17Viasiu Natalia-Daniela

 

CISOPC

1Abadzija Ionela-Diana
2Biriș Daiana
3Burileanu Ana-Maria
4Coroian Bianca
5Costandana Darius Adrian
6Danciar Raluca-Alexandra
7
Diaconescu Alexandra-Mihaela
8Gorea Beniamin
9Jitea Corina-Elena
10Leucuta Leonard
11Marișcu Anemona
12Mihai Octavian
13Pațcan Miruna
14Pațcan Naomi
15Potîrcă Maria-Mădălina
16Toporîște Lavinia
17Ungureanu Valentina-Ionela

IPMI

1Badau Andrei
2Beuran Larisa Raluca
3Busuioc Sandra
4Farcas andra
5Hrin Andreea
6Librimir Voicu
7NEGOMIREANU ELIZA
8Opruț Valentina Ștefania

ISAPM

1Bacsi Anita
2
Belciu Barbu Andrei Laurențiu
3Brădescu Roberta Bianca
4Bușe Magdalena Bianca
5Cauni Nicoleta-Andreea
6Ciutan Roxana
7Cotaru Maria
8Covaciu Anca
9Flinta Costinel Viorel
10Iovănescu Maria-Raluca
11Jacimovski Vladimir
12Nicolae Radu
13Perca Gabriel
14Stăuceanu Damaris

MPT-AP

1Alexa Denisa Natalia
2Bălașa Bianca-andreea
3Boitiuc Anastasia
4Botiz Ximea
5Botorea Armina-Maria
6Bratiloveanu Linda
7Bucur Oana-Nicoleta
8Chiba Oana
9Ciobanu Maria Cristina
10Cîrligeriu Andrei
11Gheorghescu Catalina
12Haneș Georgiana
13Huidan Florentina Mădălina
14Iacab Alice Timeea
15Marean Bogdan
16Matei Cîrnu Alina Andreea
17Mălăescu Nicoleta-Lucia
18Pătrașcu Dragoș Ovidiu
19Scoicaru Eduard Marian
20Toma Diana Lavinia
21Vancea Diana-Ionela